Reklamlar

Sabah Uykum

14 Kasım 2013 6.178 2 Yorum

Kitap Özeti

Sabah Uykum Ahmet Batman

Ahmet Batman, Soğuk Kahve kitabı ile bir anda dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Kendine tarz üslubu ve Kahraman Tazeoğlu’na benzeyen mükemmel cümleleri ile özellikle gençler arasında büyük beğeni toplamıştı.

Yazar okurlarını ikinci kitap için hiç bekletmedi ve Soğuk Kahve’nin ardından hemen Sabah Uykum kitabı ile yeniden okurlarının karşısına çıktı.

Sabah Uykum romanında yine herşeyi bulmak mümkün. Aşk, sevgi, hayal kırıklığı, ayrılık, güzel sözler, kafiyeli cümleler, insanın için eriten söylemler, aşk acısı, sitem. Yani aşka ve hayata dair yine güzel bir el kitabı diyebiliriz.

Arka Kapak

Belki bir kitabın aynı sayfasında ağlamışızdır. İşte bu haberimiz olmadığı halde dünyanın en güzel karşılaşması olabilir.Ben anlam veremiyorum yani neden bittiğine değil madem bitecekti neden bu kadar hevesli başladık? Ben ikimizdeki bu hevese anlam veremiyorum. Ne oldu bize bilmiyorum ama iyi şeyler olmadığını çok iyi biliyorum. Ya çok yanlış zamanda karşılaştık ya da hiç karşılaşmaması gereken iki insandık. Biz neydik bilmiyorum. Sevgili desem değil, aşık desem değil bildiğin rastlantıydık işte ondan öte gidemedik.

Bir önceki kitabımız olan Aile Çay Bahçesi makalemizi okumanızı öneririz

Sabah Uykum yazısına ait etiketler : , , , , ,

2 Yorum Yapılmış »

  • Sibel demiş ki:

    Mesela sadece bi mesaj at tüm günümü aydınlatan günaydın de olmazmı hic mi pki tşk .s.s

  • esra demiş ki:

    Kitap mukemmel

Yorumlar

Yorum ekleye bilir yada yazı için geri bildirim gönderebilirsiniz..Bu yazı için yorumlarına abone ol: subscribe to these comments RSS.