Kitapozeti.Net

Ansızın Gelen Sen Kitap Özeti – Gizem Bilici

12.12.2017
85

Yıllar önce sevdiği adamı kaybeden bir kadının yaşamak ile yaşamamak kadar bir ince çizginin üzerinde yürüdüğü ve sonunda mutluluğu bulduğu bir kitaptır. Kitabı ele alan Gizem Bilici aslında güzel seven erkekleri konu etmesi insanlara güzel sevmeyi anlatmaktadır. kitap özetini sizler ile paylaşarak kitap hakkında kısa bir bilgileri vereceğiz.

Ansızın Gelen Sen Kitabının Özeti

Nazlı, üniversitede Edebiyat bölümü öğrencisi olup, ailesi Bursa’da kendisi ise İstanbul’da yaşamaktadır. Küçüklük arkadaşı ve aynı zaman da abisinin nişanlısı ile aynı evde yaşayan Nazlı, liseye giden ve annesi ise sorunları olan Melis’e özel ders vermektedir. Nazlı kendi içerisinde yaşayan bir kız olup, aşk konusunda tamamen kapalı bir kutudur. Geçmişte yaşadıkları aslında onu bunu öğrettiğini düşünmektedir. İlk aşkı Selim’i kaybettikten sonra kendisini tamamen kapatmış olup, halen onun aşkını içerisinde yaşamaktadır. Ta ki ‘’O’’ yani Yiğit’in karşısına çıkmasına kadar! Yiğit Melis’in abisi olup, Kanada’da annesinin yanından kaçmış ve orada yaşam sürdürürken birden Türkiye’ye dönme kararı almıştır. Melis ile vakit geçiren Nazlı abisi ile yani Yiğit ile tanışmış olup, bu durum ona sıradan gelmiştir. Fakat Yiğit, Nazlı’yı ilk gördüğü andan itibaren ondan etkilenmiş fakat belli etmemiştir.

Tabi ki Melis’in annesi ile olan büyük tartışmasından sonra Yiğit’in de evi terk ederek Nazlı’nın karşı dairesine taşınana kadar. Nazlı annesi ile aralarında yaşanan problemlere son vermek için Melis’in annesinin yanına gitme kararı almış ve annesi ile konuşarak yanlışın olduğunu çocuklarınızın bunu hak etmediğini dile getirmiştir. Annesini evine davet eden Nazlı, Melis’in annesinin bu durumdan etkilenmesi üzerine akşam yemeğe gelmiş ve çocuklarından özür dileyerek onlara güzel bir anne olmayı göstereceğini söylemiştir. Buna şaşıran Yiğit Nazlı’ya onu sevdiğine dair ilk sinyalleri vermiş fakat Nazlı buna oldukça sert yanıt vermiştir. Nazlı’nın Melis’e Erdem’den bahsetmesi üzerine Melis’in kısa yaptığı araştırma sonucunda Erdem’in sosyal medya hesabına ulaşmış ve sosyal medyada Senin hep yanındayım Nazlı’m az kaldı yazısını görmesi üzerine Nazlı’ya durumu anlatmıştır. Erdem Nazlı’nın abisinden öte küçüklükten berri yanında olan kişilerdendir. Nazlı için değerli olan Erdem, Selim’in ölümü üzerine onu yalnız bırakmış olup, hiçbir haber bırakmadan çekip gitmiştir. Bunun için Nazlı Erdem’in bu mesajını öğrenmesi ile allak bullak olmuştur.

Yiğit aşkı için her yolu denerken ansızın ortaya çıkan Erdem Nazlı’yı nasıl etkileyecek. Selim’in ölümünü aşamayan Nazlı Bursa’ya dönecek mi? Bilinmeyen sırlar aralanırken Nazlı ile Yiğit’in aşkından sonra Melis ile Erdem’in aralarında ki yakınlaşma şaşırtıcı detaylara yer verecek! Tüm bu detaylara kitabı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Güzel sevenlerin hikayesi olan Ansızın Gelen Sen kitabı oldukça ilgi görmüş olup, yeni kitaplar listesinde yerini korumaktadır. Ansızın Gelen Sen kitap özeti ile sizlere kitap hakkında bilgileri verdik.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.