Kitapozeti.Net

Antalya Adrasan’da Tekne Turu ile Cenneti Görün!

Adrasan özel tekne turu olarak bizler, yıllardır en güzel tatillerinize, arkadaş partilerinize, doğum günlerinize, evlilik teliflerinize ev sahipliği yapmanın gururuyla, size daha iyi hizmet vermek için çalışıyoruz. Bu kapsamda sizden aldığımız güçle tekne sayımızı arttırırken, daha iyi hizmet için ekibimizi genişletiyoruz. Alanında uzman organizasyon ekibimizle sizlere daha iyi hizmet vermek için çalışırken, en güzel doğum günleri ve evlilik tekliflerine ev sahipliği yapmanın gururunu yaşıyoruz.

Özel Gün Organizasyonlarının Vazgeçilmezi

Adrasan özel  tekne turu firması olarak sizler için hazırladığımız hizmetlerin başında özel günler için organizasyonlar gelmektedir. Bu kapsamda ciddi iş toplantılarından ev güzel doğum günlerine, tanıtım yemeklerinden evlilik tekliflerine, Adrasan alkolsüz tekne turu  hizmetleri kapsamında, saatlik tekne kiralama imkanıyla tüm organizasyonlarınızda yanınızdayız! Doğum günleri ve evlilik teklifi organizasyonlarında havai fişek gösterilerinden masa hazırlamaya, sevdiğinizin tekneye çıkarken yürüyeceği yola güller dökülmesinden mumlara kadar her türlü ayrıntıyı sizin yerinize planlıyoruz! Size sadece heyecanınızı yenip aklınızdaki söylemek kalıyor.

REKLAM ALANI

Doğum günlerinizde ise geniş arkadaş çevresi olanlara özel 90 kişiye kadar kapasiteli teknelerimizde eğlencenin adını yeniden koyuyoruz! Müzik ve ikramlar gibi dileyeceğiniz tüm ek hizmetler de organizasyon şirketimizin profesyonel ellerinde şekilleniyor. Ciddi iş toplantılarınıza özel, profesyonel ortamda orijinal yerli ahşap kullanılan dekorlarıyla teknelerimizde, size ve misafirlerinize en özel anları yaşatmak için çalışıyoruz.

Ozel suluada tekne turu 1 768x1024 - Antalya Adrasan’da  Tekne Turu ile Cenneti Görün!

Kişiye Özel Tekne Kiralama

Ailenizle ya da sadece birkaç arkadaşınızla, belirli güzergahta ya da canınızın istediği yere, her şekilde en özel yatlarımız hizmetinizde! Kişiye özel kiralama hizmetleri ile istediğiniz sürede yatınızı ister mürettebat dahil, ister hariç kiralayabilir, sevdiklerinizle en özel tatil anılarınızı yaşayabilirsiniz. Kaptan ve mürettebat dahil kiralanan yatlarımızda size özel yemekler hazırlayacak aşçılarımız, sizi rotanıza ulaştıracak kaptanımız, temizlik ve bakım işleri için personelimiz sizlere hizmet verecektir. Ancak sevdiklerinizle tamamen yalnız kalmak isterseniz sizi teknemizle ilgili küçük bir bilgilendirmeden sonra tatilinizle baş başa bırakabiliriz. Kaç kişilik bir tatil istediğinize göre değişkenlik gösteren tekne formlarımız sayesinde sizlere en uygun tekne büyüklüğünü seçebilirsiniz. Bu kapsamda sizin için tekne sigortasından gerekli izinlere, tüm resmi evrak işleri halledilmekte, sizi uğraştırmadan gerekli tüm belgeler hazırlanmaktadır.

Ozel suluada tekne turu 2 1024x768 - Antalya Adrasan’da  Tekne Turu ile Cenneti Görün!

Adrasan’da tekne kiralama firmamızda çok kolay!  Sizler için tatilinizi berbat edecek hiçbir olayın meydana gelmemesi için gerekli sigortaları yaptırıyor, birbirinden bakımlı ve lüks teknelerimizi hazır bulunduruyoruz. Bu kapsamda teknelerimiz, son kontrollerin ve hazırlıkların ardından dolu depo ile sizlere teslim edilmektedir. Bu nedenle sizlerden ek olarak depo dolum ücreti de almıyoruz. Tatilinizi en verimli şekilde geçirmeniz için ebeveynlere ve çocuklu ailelere özel, istenen sayıda wc ve banyoya sahip, hijyen kurallarına uygun dezenfekte edilmiş teknelerimizi sizler için tahsis ediyor, mavi yolculuğunuzun en iyi şekilde geçmesi için elimizden geleni yapıyoruz!

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.