Kitapozeti.Net

Araç Kiralama Denince Akla İlk Gelen Markayız!

Antalya rent a car şirketi denilince yılların tecrübesi ile akla ilk gelen firma olmaktan dolayı gurur duyuyoruz! Firmamızın her bir özelliği siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak amacıyla tasarlanmıştır. Bu sayede sizlere en uygun hizmet için özveri ile çalışan personelimiz, maddi kaygıların dışına çıkmaktadır. İş ahlakını genel prensip haline getirmiş ve bu alanda uzmanlaşmış kadromuzla sizler için en uygun hizmeti sunmak için çalışıyoruz!

Antalya’ya diğer illerden gelmiş olun ya da Antalya’da yaşayın; araba kiralama amacınıza en uygun araçları burada bulabilirsiniz. Yılların tecrübesi ile sizler için ihtiyaçlarınızı karşılayacak araçları en iyi şekilde seçtiğimiz firmamızda, araçlarınızı kontrol ederek, görerek, deneyerek seçebilirsiniz. 25 yaşını geçmişseniz ve ehliyet sahibi iseniz, muhteşem bir tatil yaşamak için sakın durmayın! Bize gelen müşterilerimize sağladığımız kusursuz hizmetten hemen yararlanın.

Aklınıza gelebilecek her ihtiyacınıza hizmet etmeye hazır araçlarımızda trafik sigortası, kiralama sigortası ve kasko mevcuttur. Bu sayede araçlarımızla yapacağınız olası küçük kazalarda herhangi bir ek ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca ihtiyaçlarınız doğrultusunda sizlere sağlanacak ek hizmetlerden de yararlanabilirsiniz.

REKLAM ALANI
antalya airport rent Acar6 - Araç Kiralama Denince Akla İlk Gelen Markayız!

Uzaktan Araç Kiralama Hizmeti!

Alkollü olması planlanan bir gece için kiralanan aracımızda sizler için şoför hizmeti verilebilmektedir. Ya da aynı şoförlük hizmetini Antalya Havaalanı rent a car olarak uzaktan kiralamalarda da verebilmekteyiz. Henüz Antalya’ya gelmeden yapacağınız kiralama işlemlerinde istediğiniz marka, model ve renkte aracınızı, adınıza hazır bir şekilde havaalanının önünde görebilirsiniz. Bu sayede özellikle acil iş için gelen iş insanları ve araç bekleyemeyecek durumda olan çocuklu ailelere hizmet vermekte olan firmamız, bu durumları yaşayan müşterilerinden bu şekilde kiralama konusunda oldukça fazla sayıda talep almaktadır.

Siz de Antalya’ya geldiğinizde gezmekle harcamayı planladığınız kıymetli zamanınızı araç seçmekle geçirmek istemiyorsanız, telefon numaramızdan bize ulaşarak istediniz aracı havaalanının önünde bulabilirsiniz. Böylece Antalya’ya geldiğinizde aracınızla planlarınızı gerçekleştirmeye hazır olarak yolculuğunuza başlarsınız.

Aracınızı Uzmanından Kiralayın!

Bir tatil kenti olan Antalya kiralık araç konusunda zengin bir tablo çizse de, bu sektörde lider konumda olmaktan dolayı duyduğumuz gururla hareket etmekteyiz. Güler yüzlü çalışma sistemimiz ve araçların özelliklerine hakim uzman kadromuz sayesinde size en uygun aracı birlikte seçiyoruz. Uzun mesafe mi kat edeceksiniz, bebek koltuğu hizmetinden  yararlanmak ister misiniz, ciddi araçları mı, gösterişli mi arabaları mı tercih ediyorsunuz… Tüm bu soruların yanıtları ile size en uygun aracı belirlerken, uzmanlarımızdan araçla ilgili bilgi alabilir, sizin için uygun araç profilini görebilirsiniz.

Antalya araç kiralayanlar açısından zengin bir şehir olduğundan, tatil beldesi olmasının da etkisiyle bu konuda insanların fikirlerini almak oldukça kolaydır. Araç kiralayanlar arasında araçlarını bizden alanların memnuniyetine şahit olabilirsiniz. Bu konuda alanında lider kadromuzla sonuna kadar müşteri memnuniyetini sağlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.