Kitapozeti.Net

Bazen Defter İle Notlar Çok Daha Değerli

R1 - Bazen Defter İle Notlar Çok Daha Değerli

Kitap okumak, okuyan kişinin hem ruhsal hem de  duygusal yönlerden beslenmesini sağlayan önemli bir alışkanlıktır. Bazı kitaplar çok hızlı biterken, bazılarındaki konuları anlamak ya da diline alışmak uzun bir zamana yayılabilir. Bazıları sayfa sayısı fark etmeksizin kitapları hızla bitirirken, bazıları sindire sindire bitirmeyi tercih eder. Sıkça kitap bitiren kişiler için kitaplarda geçen olayları anımsamak her zaman kolay olmayabilir. Ard arda çokça kitap bitiren kitap kurtları bazen kitapların üzerine bazen de kitaplarına özel hazırladıkları defterlere not alırlar. Bazen defter, kitap kurtlarının bu özelliğini dikkate alarak oldukça güzel tasarımlı defter üçlüleri hazırlıyor.

R2 - Bazen Defter İle Notlar Çok Daha Değerli

Defter süsleme noktasında oldukça deneyimli ve yaratıcı insanlardan oluşan bazen defter ekibi, hem okuyan hem de yazan kişiler için muhteşem defter üçlüleri hazırlamaktadır. Aynı zamanda hem ilgi çekici hem de farklı tarzda ürünlerin bulunduğu Bazen Defter web sitesinde 6 farklı kategori bulunmaktadır. İşte, birbirinden ilgi çekici kategori ve özellikleri!

Bazen Defter Ürün Kategorileri

R3 - Bazen Defter İle Notlar Çok Daha Değerli

1 – Sevgiliye

R4 - Bazen Defter İle Notlar Çok Daha Değerli

Sevgiliye kategorisi, Bazen Defter kadrosu tasarımları arasında en çok arananların başında gelmektedir. Listenin ilk sırasında yer alan Sevgiliye kategorisi ürünleri, sevgili ve sevgili adaylarının en çok beğendiği defter üçlülerini içeriyor. Sevgiliye defter sözleri içeren kapak tasarımları ile birbirinden anlamlı mesajlar ileten her bir defter üçlüsü Bazen Defter ekibinin bu konuda ne kadar uzman olduğunu bir kez daha göstermektedir.

2 – Arkadaşa

Bazen Defter uzman tasarım ekibi tarafından hazırlanan kategorilerin ikincisi Arkadaşa kategorisidir. Arkadaş kategorisi, doğum günü, yılbaşı ya da herhangi bir nedenle hediyeleşmek istendiğinde tercih edilebilecek; sitenin en geniş kitleye hitap eden kategorisidir. Çünkü bu kategoride yalnızca yakın arkadaşlara değil; aile fertlerine, komşuya, öğretmene ya da iş arkadaşına uygun olabilecek defter üçlüsü çeşitleri bulunmaktadır.

R5 - Bazen Defter İle Notlar Çok Daha Değerli

Arkadaşa defter alma fikrine sahip bir kişi, bazen defter ile tanıştıktan sonra çok daha yaratıcı fikirlere sahip olacaktır. Arkadaşa anı defteri hazırlama fikri de bunlardan bir tanesidir. Sitede yer alan hem eğlenceli hem de anlamlı defter üçlüsü çeşitleri arasından seçimini yapan kişi, aldığı defter üçlüsüne arkadaşıyla yaşadığı bir anıyı yazarak, vereceği hediyenin çok daha anlamlı olmasını sağlayabilir. Ya da defter üçlüsünün her birinin ilk sayfasına birlikte çekindikleri bir fotoğrafı yapıştırarak hediyeyi çok daha özel ve anlamlı hale getirebilir.

3 – Kendine

R6 - Bazen Defter İle Notlar Çok Daha Değerli

Bazen Defter ekibinin uzmanca hazırladığı üçüncü kategori olan Kendine kategorisi, günlük defteri tutan kişiler tarafından çok beğenilen çalışmalar içeriyor. Bu kategoride bulunan tasarımlar aynı zamanda çizgisiz defter tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Özellikle a5 defter meraklısı olan günlük kuşlarının en sevdiği tasarımlar Kendine kategorisinde alıcılarını bekliyor. Bazen Defter Kendine kategorisinde yer alan ürünler, not defteri tutan kişilerin defterindeki bilgileri tekrar etmesini daha eğlenceli hale getirecek özelliklere sahip. Böylece not almak da notları incelemek de hem eğlenceli hem daha etkili.

4 – Öğrenciye

R7 - Bazen Defter İle Notlar Çok Daha Değerli

Bazen Defter Öğrenciye kategorisi, öğrenci tanıdığı olan kişilerin hediye seçerken başvurduğu önemli bir kategoridir. Bu kategoride yer alan Üniversite Üçlüsü, Destek Üçlüsü ve Dersler Üçlüsü en sevilen tasarımlar arasında yer almaktadır.

5 – Mizah Severe

R8 - Bazen Defter İle Notlar Çok Daha Değerli

Bazen Defter Mizah Severe kategorisi, tam bir kurtarıcı niteliği taşıyor. Özellikle ne alınacağı bilinmeyen dostlara hediye seçerken başvurulabilecek olan bu kategorideki defter fiyatları diğer kategorilerde de olduğu gibi çok uygun. İster anı defteri isterse günlük defteri şeklinde kullanılabilecek bu özel tasarımlar hemen herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor.

6 – Edebiyat Severe

R9 - Bazen Defter İle Notlar Çok Daha Değerli

Edebiyat defter tutma alışkanlığı olan kişilere verilebilecek en güzel hediyeler Bazen Defter Edebiyat Severe kategorisinde bulunuyor. Özel tasarım defter çeşitlerinin bulunduğu bu kategoride hem sanata hem de sanatçılara dokunan bir yan var.

Bazen Defter, Edebiyat tutkunlarının uğrak yeri olmayı başaracağı düşünülen önemli bir ürün yelpazesine sahip. İçerisinde hem görsel hem de düşünsel yönlerden oldukça başarılı ve yaratıcı defter üçlüsü çeşitleri barındırıyor. Üstelik tüm defter üçlüsü çeşitleri sabit olarak 30 TL. Sitede bir de 60 TL üzerine kargo bedava, kampanyası uygulanıyor. Farklı, anlamlı ve özel bir hediye arayan kişiler, Bazen Defter kategorilerini ve defterlerini incelemeden karar vermemelidir. Çünkü Bazen Defter İle Notlar Çok Daha Değerli.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.