Kitapozeti.Net

Beni Neden Sevmedin Kitap Özeti – Zeus Kabadayı

17.12.2017
50

Son zamanlarda oldukça fazla konuşulan bu kitap sizleri oldukça etkileyecek, duygusal bir içeriktir. Zeus Kabadayı’nın kaleme aldığı bu kitap oldukça duygu içerikli olup, günümüz post modern kitapları arasında fark yaratmayı başarmıştır.  kitap özeti olarak okurlar bu kitap ile oldukça duygusal anlar yaşayacaklardır.

Vasiyetim şu…

Varsa param, hepsini bağışlayın. Vücudumda kullanılabilir ne kadar organ varsa ve kime ne yarıyor, dağıtın.

Ama kalbimi vermeyin.

Kalbim sadece ona ait ve hep öyle kalacak. Ben ondan başka kimseyi sevmeyeceği, sevemem. Çünkü onun baktığı gibi bakamaz kimse bana.

İçimde hep “ beni neden sevmedin” diye sordum. Durmadan sordum. Cevap bulamadım. Olsun.

En azından ben sevdim, bu ikimize de yeterdi.

Bu bedende bu kalp sadece ona ait diyorum işte, sevmese de ona ait. Kimseye vermeyin.

Bencil olduğumu mu düşünüyorsun? Bana sorarsan o bunu hak ediyor yine de. Kimse bunu bana çok görmesin. Hayatı boyunca kimseye sevgi besleyememiş bir adamın son isteği bu.

Kalbimi ona verin. Kabul etsin.

Hak ediyor muyum bunu? Bilemem.

Belki de etmiyorumdur…

Beni Neden Sevmedin Kitap Özeti

Beni Neden Sevmedin kitap içerik olarak duygusal ve hissiyatlı bir kitaptır. Özellikle aşk içerikli olan bu kitap, pek çok okur tarafından beğenilip, çok satanlar listesine çıkmıştır. Hakkındaki yorumlarda oldukça olumludur. Okurlar yazıda, kitabı da benimsemişlerdir. Beni neden sevmedin kitap ismi ile bile hüzün barındır. Günümüz aşkları çok çabuk bittiğinden, tüketildiğinden dolayı artık sadece kitaplara konu olan aşk, bu kitap da çok güzel bir şekilde anlatılmıştır. Beni Neden Sevmedin Kitap özeti sizlerin oldukça beğeneceği bir içerik ve üslup ile kaleme alınmıştır. Bu kitap ile duygudan duyguya geçiş yapacaksınız.

Yazar, aşkı kendi içinde yaşamış karşı tarafın sevgisizliğini sorgulamaya başlamıştır. Aşkın büyüleyici güzelliği başlangıçta güzel olsa da zamanla insana acı verir hale dönüşmektedir. Özellikle aşk artık tek taraflı olmaya başladıysa. Bu kitap aşkın acı veren halini sizlere sunmaktadır. Aşk denilince akla gelen senaryolardan daha farklı bir konuyu ele alan yazar, oldukça akıcı bir dil kullandığından dolayı da bir çırpıda okuyabileceğiniz bir roman olacaktır.

Üstelik kısa sürede bitireceğiniz bu kitabı başucu kitabı yapacaksınız. İçerisindeki şiirsel anlatımları dönüp dönüp tekrar okumak isteyeceksiniz. Mutlaka kitaplığınızda olması gereken bir kitap olup, bu hissiyatlı anlatımdan herkes kendinden bir şeyler bulacaktır. Beni Neden Sevmedin kitap özeti sizleri oldukça saracak bir hikâyenin içine atacaktır. Bu hikâyeden kolay kolay başınızı kaldıramayacaksınız ve aşkı, hüznü, acıyı bir arada yaşayacaksınızdır. Zeus Kabadayı’nın kaleme aldığı bu roman oldukça güzel bir iş olmuş. Okurlar tarafından da oldukça benimsenen roman, okumayanlar için mutlaka okunması gereken kitaplardan biri olarak yer almaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.