Gülseren Buğdaycıoğlu’nun kaleme aldığı Camdaki kız romanı 2019 yılında raflarda kendine yer buldu. Yayımlandığı günden bu yana oldukça fazla okura hitap eden bu roman, küçük yaşlarda bir kızın yaşadığı kötü olayların izini hayatı boyunca  üzerinde taşımasını ele alıyor. Sizlere gerçek bir hikaye anlatıyorum diyen yazar dilinin sadeliği ile okurların beğenisini kazanmış. Özellikle bu sade üslubu sayesinde hikaye daha güzel ve anlaşılır bir hal almış. Camdaki Kız kitap özeti aynı zamanda aşkı, acıyı, aldatmayı da ele alıyor. Bu kitapta varlık için de yaşamış ama başına hep kötü olaylar gelmiş ana kahramanımızın bu yaşadıklarını bir türlü unutamaması ve hayatı boyunca yaşananlar bir iz gibi taşımasından bahsediliyor.

Camdaki Kız Kitap Özeti

Hayata dön ve kral kaybederse kitapları ile tanıdığımız Gülseren Buğdaycıoğlu gene çok beğeni toplayan bir kitap ile karşımızda. Özellikle hikayenin çok içimizden oluşu ile herkes bu kitapta kendinden bir şeyler bulabilir. Acının ve aşkın bir arada olduğu bu romanda lüks içinde yaşayan camdaki kız ile onun hayatının tam tersini yaşamış olan fakir oğlanın aşkı anlatılmakta. Sadece aşk romanı olarak kabul edemeyeceğimiz bu kitap aynı zamanda dramla dolu. Farklı üslubu ile karakterlere can veren yazar pek çok konuya bu eseri ile değinmiş.

Camdaki Kız kitap özeti aşkın hem acıttığını hem mutlu ettiği fakat işin içine aldatılmanın da girdiği sürekli akış halinde olan heyecanlı bir kitap. Bu kitabı elinizden düşüremeyecek, bir baş ucu kitabı yapacaksınız. Kapak tasarımı ile de dikkat çeken kitap oldukça hoş bir akış ile kısa sürede bitireceğiniz tarzdan.

Camdaki Kız Kitap Kahramanları

Kitabın ana karakteri camdaki kız, kitabın ismini de veren bu karakterinin hayatını anlatan kitap aynı zamanda yaşanmış gerçek bir hikaye oluşu ile de dikkat çekiyor. Kitabın diğer ana karakteri ise kadınlara karşı nefret duyan fakir oğlan. Bu iki ana karakter arasında yaşanan aşkın büyüklüğü ve acısı içinde kaybolup gideceksiniz. İki farklı hayatı yaşayan karakterleri birleştiren aşk bir süre sonra acı veren bir hale dönüşür ve işin içine aldatılmak da girince bambaşka bir hal alan bu hikaye sizi sürükleyip götürecek.

Camdaki Kız kitap özeti aynı zamanda acılarla dolu. Karakterin küçük yaşta yaşadığı lüks hayatın içinde gizlenmiş olan acıların hiçbir zaman unutulmaması ve aşk ile gün yüzüne çıkışını anlatan bu kitapta sizde mutlaka kendinizden bir şeyler bulacaksınız. Ana karakter küçükken yaşadığı acıları bu kez aşık olduğu erkek tarafından yaşamaya başlar. Üstelik bu kez küçükken yaşadığı acıları sevdiği adamın yaşatması ile çok daha fazla sarsılır. Bile bile acı yaşamak bu olsa gerek diyeceğiniz bir hikaye. Bu kitabı okurken oldukça duygusallaşacak belki de göz yaşlarınıza hakim olamayacaksınız.

Arama Terimleri: camdaki kız kitap özeti, camdaki kız, camdaki kız özeti, camdaki kızın özeti, camdaki kız kitabı konusu