Kitapozeti.Net

Hercai Kitap Özeti – Sümeyye Koç

08.05.2019
40

Hercai kitabı aslında bir intikam ile yola koyulan gencin aşka dönüşen duygularını ele alan oldukça akıcı bir eser. Özellikle kitapta sürekli bir akışın oluşu heyecanla kesintisiz bir şekilde hikayeye bağlanmanıza neden olur. Bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız. Kurgusu ile oldukça etkili olan Hercai kitap özeti herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği bir hikaye. Ölüm ile başlayana bu hikayede  ana kahramanımız bu ölümün intikamını alma hayali ile büyür. Gün gelir intikam vakti çıka gelir fakat işler kahramanımızın istediği gibi ilerlemez. Kahramanımız intikam alacağı genç kıza aşık olur. Bu aşk ile intikam duygusu birbirine karışır ve olaylar akmaya başlar. Hikayenin ana karakteri Miran Karaman’ın intikamı üzerine kurulu olan bu öykü sizi oldukça etkileyecek. ’un kaleme aldığı bu hikayede göz yaşlarınıza hakim olamayacaksınız.

Hercai Kitap Özeti

Miran Karaman, yıllar sonra küçükken yaşadığı ölümün intikamını almak için doğduğu topraklara doğru yol alır. Kafasında kurduğu plan o kadar mükemmeldir ki kimse onun oynayacağı bu oyunun bir intikam oyunu olduğunu anlamayacaktır. Fakat işler Miran Karaman’ın istediği şekilde de ilerlemeyecektir. Miran Karaman belli bir süre sonra bu intikam ateşi içinde daha çok kavrulmaya başlayacaktır çünkü hiç ummadığı bir şekilde intikamı aşka dönüşecektir. Kitabımızın diğer bir kahramanı ise Reyyan, bu genç kız hiçbir şeyden habersiz bir şekilde hayatın ona getirdiklerini yaşamaya mahkumdur. Miran Karaman’a aşık olan genç kız gerçeklerle kısa sürede yüz yüze kalacaktır ve bu aşkın bir intikam oyunu olduğunu gördüğünde dünyası başına yıkılacaktır.  Hercai kitap özeti kısaca bir aşk hikayesinin acı ve sırlarla dolu halidir. Bu aşk hikayesi içerisinde kaybolup gideceksiniz. Kısa sürede bu kitap sizi etkisi altına alacak ve elinizden bırakamayacağınız bir hikaye olacak.

Hercai Kitap Yazarı

Hercai kitabının yazarı Sümeyye Koç 1995 yılında Ankara doğumludur. Küçük yaşta böyle bir kitabı kaleme alması ile dikkatleri üzerine çeken yazar kısa sürede ikinci hikayesini de kaleme alarak başarısını sürdürmeye devam etmiştir. Sümeyye Koç bu kitabı ile oldukça ses getirmiştir ve kısa sürede kitabı dizi olarak da ekranlar da seyirci ile buluşmuştur. Hercai kitap özeti oldukça dolu dolu yazılmış ve yaşanmış bir hikaye olduğu için kısa sürede okurların dikkatini üzerine çekmeyi başarmıştır. Özellikle kitapta yer alan karakterlerin sürekli olarak bir macera, entrika içerisinde oluşu hikayeyi durağanlıktan kurtarmış ve hareket katmıştır. Yazarın usta kalemi sayesinde betimlemeler ile karakterleri çok daha iyi anlayabiliyorsunuz. Ayrıca sade bir üslup tercih eden Sümeyye Koç, herkesin kolaylıkla anlayabileceği bir kitap kaleme almıştır. Okurlar tarafından da kısa sürede tutulan bu kitap ikinci serisi ile de okurlarla buluştu. Sadece kitabı ile değil aynı zamanda dizisi ile de pek çok sever kazanan bir hikaye oldu.

REKLAM ALANI

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.