Kitapozeti.Net

Karanlık Aşk 2 Kitap Özeti – Tuğçe Aksal

25.12.2017
23

Tuğçe Aksal’ın kaleme aldığı bu kitap oldukça beğenilmiş olup, üçleme halinde yayınlanan bir kitaptır. Bir genç kızın başına gelen olayların garip bir halde döngüye dönüşmesi ve tekrar karşısına çıkmasını anlatan kitap, oldukça acıklı bir hikâyeye sahiptir. Aşkı konu edinen Karanlık Aşk kitabı, aşkın farklı bir halini ele almaktadır. Bir genç kızın başına gelenlere rağmen aşkı tercih ediş hikâyesidir. İlk kitap bu şekilde başlar ve 2. Kitap devam niteliğindedir.  kitap özeti sizlerin kurgusunu oldukça beğeneceği bir hikâyedir.

Kitabımızın kahramanının başına gelen kötü olaylar bu kez sevdiği adam Demir ile devam edecektir. Olaylar bir türlü durulmaz ve çifti sürekli olarak olumsuzluklar bekleyecektir. Elif artık liseyi bitirmiştir ve Üniversiteye başlamıştır. Demir ile olan aşkları devam etmektedir. Rahat bir hayatı hak eden kızın başına bu kitapta da gelmeyen kalmayacaktır. Demir ile aşklarını birbirlerini korumak için bitirmek zorunda kalacaklardır. Elif’in etrafını karanlıklar sarmaya devam ediyordu. Kız kaçmak yerine savaşmayı tercih etti. Elif, yaşamı boyunca sevgisiz büyümüş, karanlığın içine hapsolmuş Demir’i bu karanlığın içinden çıkaracak kişidir. Ya da beraber karanlığın içine sokulacaklardır.

Karanlık Aşk 2 Kitap Özeti

Karanlık bir aşkın hikâyesini konu alan kitap oldukça güzel bir üslup ile yazılmıştır. Akıcı bir dile sahip olması ile de herkesin kolaylıkla okuyabileceği bir kitaptır. Aşk, o kadar güzel, saf, temiz bir duygudur ki onunla oradan oraya savrulursun. Peki ya bu hikâyedeki aşk ne kadar saf, ne kadar temizdir. Tamamen karanlık bir hikâye okurlarını bekliyor. 

REKLAM ALANI

Karanlık Aşk 2 kitap özeti okurların oldukça beğenisini kazanmıştır. İlk kitap ile pek çok şey yaşayan Elif’in bu kitap da rahat edeceğini ve mutlu olacağını düşünen okurlar yanılıyorlar. Elif ve Demir’i gene zorluklar bekliyor, üstelik bu kez birbirleri ile değil çevreleri yüzünden aşklarını bitirmek zorunda kalıyorlar. Birbirini çok seven bu iki âşıktan biri beyaz iken diğeri tamamen siyahtır. Peki ya siyaha beyaz bir leke düşerse, siyah düzelir mi? Beyaz olmak ister mi? Aslında bu kitap ile yazar, içindeki iyiliği aşk ile ortaya çıkaracak olan bir gencin hikâyesini ele alıyor. Hayatı boyunca karanlıkların içine çekilmiş, sevgisiz büyümüş bir gencin yaptığı haytalardan sonra hayatın karşısına büyük bir aşk çıkartması ve bu aşkın geçmişin izlerinden biri olması oldukça can yakıcıdır. Bambaşka bir hikâyeye sahip olan Karanlık Aşk hikâyesi, sizleri oldukça etkileyecek ve sürükleyecek bir romandır.

Karanlık Aşk kitabı üçleme halinde olduğunda ara kitap olan bu ikinci kitap sizlere her şeyin cevabını veremeyip ayrı bir gizemle sonuçlansa da sizlerin oldukça beğeneceği hoş bir üslup ile kaleme alınmıştır. Yazar bu hikâyesi ile oldukça başarı elde etmiştir.

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.