Kitapozeti.Net

Karanlık Aşk 3 Kitap Özeti – Tuğçe Aksal

26.12.2017
25

Karanlık Aşk kitabı bir üçleme olup, bu serinin son kitabıdır hayat devam ediyor. Bu kitap belki de bir rahatlamadır. Başlangıçta oldukça kötü bir olay ile başlayan kitap, zaman içerisinde olayların aşka dönüşmesi ile devam etti. Kitabın kahramanları Demir ile Elif oldukça farklı bir aşkın kahramanlarıdır. Hayat bir sıfır yenik başlayan Demir hiç sevgi görmemiş ve karanlık içinde büyümüş bir gençtir. Bu karanlık onun tertemiz bir hayatı kirletmesine ve daha sonra bu hayata âşık olmasına sebep olacaktır.

Karanlık Aşk 3 kitap özeti artık kavuşmayı hak eden âşıkların hikâyesinin mutlu sonla bitişidir. Karanlık Aşk kitabı kısa sürede oldukça sevilmiş bir hikâye olup, tüm okurları tarafından merakla beklenen üçlemenin de çıkması ile en çok satanlar arasında kısa sürede yer almıştır.

Karanlık Aşk, Elif ile Demir’im arasındaki tüm sırların kalkması ile mutluluğa kavuşmalarını konu alır. Artık yaşanan olaylarda kimin suçlu kimin suçsuz olduğu tamamen ortaya çıkar ve her şey açıklığa kavuşur. Bu durumda bu iki aşığa engel olacak hiçbir şey yoktur. Elif ile Demir artık uzun süredir bekledikleri mutluluğu yaşayacaklardır. Okurlarında beklediği bu durum sonunda üçüncü kitapta gerçekleşiyor. Tuğçe Aksal’ın kaleme aldığı bu kitapta karanlık bir gölge gibi sorunlu bir adamın hayatının Elif ile bembeyaz bir sayfaya dönüşümü anlatılıyor.

Karanlık Aşk 3 Kitap Özeti

Karanlık Aşk kitabı ile yazar aslında insanların içinde hem kötünün hem de iyinin olduğunu, iyinin her daim kötülüğü yeneceği anlatılmaya çalışılmıştır. Bu iyilik de aşk üzerinden anlatılmıştır. Aşkın gücü iyiliği parlatmış ve Demir’in içindeki iyilik ortaya çıkmıştır. Bu kitap ile herkesin içini ısıtacak ve merakla sonuçlanması beklenen aşkın, sonunda mutlu sonla bitişi anlatılıyor. Tuğçe Aksal’ın sade bir dille anlattığı bu kitap üslup yönünden herkesin rahatlıkla okuyabileceği tarzda. Üstelik merak uyandıran, akıcı bir hikâyesinin oluşu ile de oldukça çabuk bitirebileceğiniz bir serinin son kitabıdır. Karanlık Aşk 3 Kitap özeti sizleri içine çekecek oldukça farklı bir hikâyeyi ele alıyor. Aşkın büyüleyici güzelliğinin tüm olumsuzluklara rağmen devam ettiği bu kitapta, ne yaşanırsa yaşansın birbirinden vazgeçmeyen Elif ile Demir’in karanlık bir dünya içinde aşkları ile ışıldamaları konu edinilmiştir. Sonunda bu aşk mutlu sona doğru adım adım ilerlerken, bu serinin son kitabı okurlara sonunda istediğini veriyor. İnsanın sevdiği adam için ya da sevdiği kadın için vazgeçmeden savaşması gerektiğinin güzel bir örneği olan Karanlık Aşk üçlemesi sizlerin oldukça beğenisini kazanacak. Karanlık Aşk serisi ile yazar kısa sürede çok okunan kitaplar arasına ismini yazdırmayı başarmıştır. Bu hikaye sizlerin de kendinden bir şeyler bulabileceği, oldukça faklı ve samimi duyguların yer aldığı bir romandır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.