Kitapozeti.Net

Karanlık Aşk Kitap Özeti – Tuğçe Aksal

14.12.2017
23

Tuğçe Aksal’ın ilk kitabı olan ilk olarak wattpad’de yayınlanmış olup, oldukça ilgi görmesinden kaynaklı olarak kitaba çevrilmiştir. Kitaba çevrilen bu hikaye tabi ki wattpad’den kaldırılmış olup, şimdi serisi ile birlikte satılmaktadır. Kitaba konu olan bir kızın başından geçen kötü olayların nasıl ilerlediğine sizler de şok olacak ve kitabın bitmesini istemeyeceksiniz. Karanlık Aşk kitap özeti ile hikaye hakkında kısa bilgilendirme yapacağız. Bu şekilde hikayenin nasıl ilerlediğine şahit olabilirsiniz.

Karanlık Aşk Kitap Özeti

Elif yaşadığı olaylar karşısında yenik düşmüş ve içerisinde kapanmıştır. Bu şehirde bu evde yaşamak istemeyen Elif lise öğrencisi olup, düştüğü durumdan kurtulmak için okul değiştirmek ve yeniden hayata başlamak istemektedir. Elif’in yaşadıklarından kaynaklı olarak babası ve annesi Elif’in okul, ev hatta şehir değiştirmesine göz yummuştur. Yeni evine çıkan Elif halkın gittiği okullardan birisine giderek, yeni bir hayata başlar. Tabi ki başına gelenlerden habersiz başladığı okul da Demir’le karşılaşması hayatının yönünü tamamen değiştirecektir.

Elif bir grup erkek tarafından tecavüze uğramış olup, uğradığı bu tecavüzden sonra ayağa zorla kalmıştır. Fakat yaşamında değişiklik yaparken aslında o insanların içerisine düştüğünden habersiz o grubun liderine aşık olmuştur. Bu grubun lideri ise Demir olup, Demir’in ise o kızın gerçekten o kız olduğundan haberi bile yoktur. Tecavüz edenlerin kim olduklarına dair bir fikri olmayan genç kız yaşama yeniden başlayayım derken aslında eski yaşamından en büyük izleri taşıdığından haberi yoktur.

REKLAM ALANI

Demir ile Elif’in inanılmaz aşkı yaşanılanları silebilecek mi? Bunları öğrendikten sonra Elif’i yeni bir yıkım beklemektedir. Aşık olduğu adamın gerçekten ona tecavüz edenlerden olduğunu düşünen Elif gerçekleri öğrenebilecek mi? Bunların hepsi sizleri Karanlık Aşk kitabında beklemektedir. Karanlık Aşk kitap özetini sizlere sunduk. Kitabı okuyarak tüm konulara hakim olabilirsiniz. Bir lise öğrencisinin başına neler gelebilir ve dikkat edilmez ise neler olabileceğine sizler de şahit olacaksınız.

Severek okuyacağınız Elif ile Demir’in hikâyesinin devamı da bulunmaktadır. Karanlık Aşk ilk kitabından sonra 2, 3 ve son olarak 4. Kitabı da çıkmıştır. Bu seri de oldukça etkilenecek ve devamı için can atacaksınız. İnanılmaz bir sonla biten hikâyede gerçek bir yaşamın aslında nasıl ilerlediğine de şahit olacaksınız. Birbirlerine duyulan sevginin bazı engelleri nasıl aştığını ve bu engellerin aşılmasında mantığın mı kalbin mi devrede olduğu açıkça belli olacaktır. Karanlığın içerisinde yaşayan Demir’in tertemiz fakat lekelenmiş Elif’i hayata döndürmesini sağlayacak yöntemlerin neler olduğunu keşfederken, onu yaralayan kişilerin yakın arkadaşları olduğunu öğrenmesi ile dağılacaktır. Elif’in yaralı olması Demir’i ne kadar kızdıracak ve ona neler yaptıracak? Demir ile Elif birlikte bu zorluklara tek başlarına nasıl omuzlanacaklar. Bunları okuyarak şahit olabilirsiniz.

Etiketler:

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.