Kitapozeti.Net

Kendine İyi Davran Güzel İnsan Kitap Özeti – Beyhan Budak

06.05.2019
90

2019 yılında basımı gerçekleşen okurların kısa sürede ilgisini çekmeyi başarmış bir hikaye. Bu kitapta herkes kendinden bir parça bulacak belki de iyileşmeyi bekleyen yaralarınızı iyileştireceksiniz. Kişisel gelişim kitabı olarak ortaya çıkan bu kitapta yazar aslında insanlara kendi kendine iyi gelebilmeyi öğretiyor. Sen kendin için bir şey yapmazsan senin için kimse bir şey yapmaz sözleri ile insanın öncelikle kendini tanıyıp ona göre yol alması gerektiğinin altını özellikle çiziyor. Ben kontrollü davranmamız gerektiğini belirten yazar aslında kişilerin sürekli bir karmaşa ve sorun içerisinde kendilerini kaybedecek konuma geldiklerini ve benliklerini unuttuklarını söylüyor. Tüm bunları usta kalemi ile sayfalara döken , sade bir dil kullanmayı tercih etmiş. Bu sade dili kitaba daha iyi bir anlaşılırlık katmış. Ayrıca bu kitap her yaştan insanın kolaylıkla okuyabileceği tarzda.

Kendine İyi Davran Güzel İnsan Kitap Özeti

Kendine İyi Davran Güzel İnsan kitabı ile yazar aslında kendi yaşamında karşılaştığı olaylar ile de okurlarına ulaşmaya çalışmış. Sürekli olarak hikayeler ile öğretilerini aşılamaya çalışan yazar, bu konuda oldukça başarılı olmuş. Kendine İyi Davran Güzel İnsan kitap özeti genel olarak adından da anlaşılacağı gibi hayatı yakalayıp, yaşamamız gerektiği üzerine kurulu bir kitap. Kişinin hayatını gerçek manada güzelleştirecek olan bu kitabı mutlaka okumalısınız. İçerisinde yer alan yaşanmış hikayeler ile de oldukça güzel dersler çıkartacağınıza eminiz. Özellikle yazarın kendi yaşadıklarına da bu kitapta yer vermiş olması kitabı çok daha samimi bir hale sokmuş. Yazar normal hayatında psikoloji üzerine yaptığı yayınlardan kitabında da sık sık bahsetmiş. Bu yayınları da izleyerek kitap hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yazar bu kitabında aslında insanın kendine doğru olan yolculuğunu kaleme alıyor. Bu yolculukta amaç sağlıklı beni bulmak. Bu sağlıklı ben aslında insanın içindeki iyiyi bulmak ve sadece çevreye karşı değil insanın kendine iyi davranması olarak bu yolculuk anlatılıyor.

Kendine İyi Davran Güzel İnsan Kitabı Yazarı

Kendine İyi Davran Güzel İnsan kitabının yazarı Beyhan Budak’ı yayınladığı videolardan da tanıyacaksınız. Yazar psikoloji üzerine anlattığı konular ile dikkat çekmeyi başarınca bu konuları daha detaylı bir şekilde kaleme alarak okurlarla buluşturmayı tercih etmiş. Kendine İyi Davran Güzel İnsan kitap özeti aslında kişinin kendi iç dünyasına doğru yaptığı bir yolculuk. Özellikle yazarın kişisel gelişim konusunda bilgi ve tecrübelerinin buluştuğu bu kitap sizi bambaşka bir dünyaya götürecek. Bu kitap ile kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Kendi iç dünyanızdaki beni bularak iyiye doğru yol alacaksınız. Hayatı çok daha güzel ve iyi görmek odaklı olan bu kitap, kısa sürede okurların dikkatini çekerek çok okunanlar listesinde yer aldı. Yazarın videolarını da izleyerek düşünceleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.