Kitapozeti.Net

Metastaz Kitap Özeti – Barış Pehlivan

06.05.2019
62

Bu yılın en çok konuşulan kitaplarından biri olan , ’ın kaleme aldığı şaşırtıcı bir eser.  Bu kitabı elinize aldığınızda soluk almadan bitireceksiniz. Farklı konusu ve olağan dışı üslubu ile sizleri oldukça etkileyecek bir eser. Metastaz kelime anlamı olarak kanserli hücrelerin başka bölgelere yayılma ve yerleşme durumunu anlatır. Kelime anlamıyla bir bütünlük kazanmış olan kitap içeriğinde ise ülkemizin başına gelen 15 Temmuz olayı ve öncesinde yaşanan tüm terörist saldırıları anlatılıyor.  Yazarın araştırmacı bir gazeteci oluşu ile kitap çok daha keyifli ve açık bir hal alıyor. Yazarın deneyimlerle okurlar bu kitapta buluşuyor. Metastaz kitap özeti sizi kısa sürede ele geçirecek, elinizden düşürmeden kısa sürede bu hikayeye konuk olacaksınız.

Metastaz Kitap Özeti

Yazar bu kitapta ülkemizde birden bit gibi türeyen tarikatların bizi nasıl da ele geçirmeye başladıklarını açık sözlülüğü ile kaleme alıyor. Özellikle 15 Temmuz olaylarından sonra oluşan boşlukta hangi tarikatların hangi amaçlar ile oyunlar oynadığı anlatılıyor. Kitapta genel olarak, Menzil, Kurdoğlu, Okuyucu, Yazıcı, Süleymancı gibi tarikatlardan bolca bahsediliyor. Bu tarikatların emellerinden, yaptıkları düzenbazlıklardan bahseden bu kitabı mutlaka okumalısınız. Metastaz da ülkemizde olup bitenlere karşı farklı bir bakış açısı var. Özellikle Fetö gibi bir tarikattan sonra ortaya çıkan ve hali hazırda hala fark edilememiş olan bu tarikatlara karşı uyarı niteliğinde olan bu kitabı mutlaka okumalı ve değerlendirmelisiniz.

Metastaz kitap özeti de sizlere içerik hakkında oldukça bilgi veriyor. Sadece özeti ile bile dikkat çeken bu kitap günümüz kitapları arasında fark yaratan bir ilgiyi şimdiden üzerine çekmiş durumda. Kitapta özellikle ülkenin hala gözü kapalı bir şekilde hareket etmeye devam ettiğinden bahsediliyor. Yaşanan fetö olaylarının sonucunda hala akıllanmamış olan devlet bu kez de farklı tarikatların hedefi haline geliyor. Metastaz bulmaca gibi tek tek çözüme ulaştıracağınız olaylar zinciri ile kaplı adeta aydınlatıcı bir nitelik taşıyan müthiş bir kitap. Tarikatların sinsi oyunlarla içimize kadar sızmış oluşu ve bize getirdikleri olağan dışı olaylar yüzünden içten parçalanmaya devam eden devletin sırlarını ortaya çıkaran bu kitap oldukça dikkatinizi çekecek.

Metastaz Kitap Yazarı

Araştırmacı gazeteci kimliği ile Barış Pehlivan yazdığı bu kitapta milleti uyaran bir üslup kullanmış. Özellikle aydınlanmak için kaleme alınmış olan kitap tarikatların oyunlarını bozar nitelikte. Yazarın gazeteci oluşu da kitabı daha da ilgi çekici bir hale getirmiş. Metastaz kitap özeti adı ile dikkatleri üzerine çeken bir kitap. Hem adı ile hem içeriği ile sizi can evinizden tutup gerçeklerle yüzleştiren bu kitabı bir çırpıda bitireceksiniz. Yazılmış pek çok siyasi kitaba rağmen bu kitap sizi tüm gerçekliği ile etkisi altına alacak. Yaşanan olaylara bir de metastaz gözü ile bakacaksınız, bir de böyle değerlendireceksiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.