Kitapozeti.Net

Satılık British Shorthair

Kedi türleri arasında gözde olan British Shorthair; en fazla talep edilen cinsler arasında da yer almaktadır. Cüsseli ve heybetli bir kedi cinsi olmasına karşın aynı zamanda da oldukça sevimli olmasıyla da bilinmektedir. Satılık British Shorthair kedi cinsinin güzelliği her hayvan severin ilgisini çekebilecek biçimdedir. Oldukça hoş bir görüntüye sahip olan British Shorthair cinsi kedilerin genel olarak evcil hayvan seçimlerinde ilk sıralarda yer aldığı da söylenebilmektedir. Geniş ve yuvarlak bir kafa yapısına sahip olan British Shorthair cinsi kedilerin aynı zamanda da genel olarak bakır ya da kehribar gözleri de vardır. Göz rengi yeşil ya da mavi olan British Shorthair kedileri de bulunmaktadır.

British Shorthair kedileri son derecede uyumlu ve uysal olarak bilinmektedir. İnsanlara karşı hırçın tavır sergilememelerinin yanında tek başlarına da uyum sağladıkları ortamda sıkıntı yaratmadan yaşamlarını sürdürebilmektedir. Oyun oynamaya da pek değer vermeyen bir kedi olarak bilinen satılık British Shorthair cinsi canlıların; oldukça olgun tavırlar sergilediği de ifade edilebilecektir.

British Shorthair kedi türlerinin bakımları da oldukça kolaydır. Ev sahiplerine herhangi bir sıkıntı yaratmayan bu kedi türlerinin düzenli olarak taranması halinde tüy dökme problemleri de ortadan kalkacaktır. Aynı zamanda da British Shorthair kedilerinin sakin yapıda olmalarından dolayı, ev eşyalarına zarar vermeleri de söz konusu olan bir durum değildir.

REKLAM ALANI

Kaynak: https://www.nettepet.com/kedi/british-shorthair/

REKLAM ALANI
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.